Agencji Mienia Wojskowego w Krakowie (w woj. śląskim nie ma oddziału) cyklicznie organizuje przetargi na starszy sprzęt wykorzystywany przez wojsko. Czasami są to ubrania, aparaty fotograficzne, telewizory, monitory, narzędzia.. a tym razem, głównie samochody! Sprawdź jakie rarytasy będzie można kupić już 30 maja. Na nabywców czeka w sumie 31 pozycji. Ceny wywoławcze wahają się już od 50 zł, a kończą na 25 tys. zł.
Pojazdy będzie można zobaczyć na miejscu 20-21 maja - część z nich jest do zobaczenia w Gliwicach i Tarnowskich Górach. Zyski ze sprzedaży powojskowego mienia zostaną przekazane na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych, z którego kupowane jest nowoczesne wyposażenie dla polskich żołnierzy.
Dokładne szczegóły przetargu publikujemy przy ostatnim zdjęciu w naszej galerii. Kliknij powyżej w "zobacz galerię" i sprawdź rzeczy, wystawione w przetargu.


Wiadomości

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

!! (gość)

Przecież to sam złom, poza jakimś muzeum PRLu chyba mało kto się np. tymi telewizorami zainteresuje. Ale z drugiej strony fajnie by było zaszpanować na osiedlu takim mercem na wojskowych tablicach :-).

sqa (gość) (Tutejszy)

Zachód ma ponad 40 letnie Ch-47 Chinooki które skutecznie modernizuje, ponad 50 letnie B-52, ponad 30 letnie A-10. Tylko że na Zachodzie są specjaliści od modernizacji a nie od pisania dialogów technicznych na nowy sprzęt.

xxx (gość)

Cyt.: "Zyski ze sprzedaży powojskowego mienia zostaną przekazane na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych, z którego kupowane jest nowoczesne wyposażenie dla polskich żołnierzy."
Zakupią kolejną partię "bojowych długopisów a'la Antonio" ???