Do dwóch wypadków z udziałem rowerzystów doszło w poniedziałek w Kaletach i Tarnowskich Górach. We wtorek policjanci nadal prowadzili czynności wyjaśniające, dlaczego doszło do obu zdarzeń. W Kaletach na 67-letnią rowerzystkę najechał opel, natomiast w Tarnowskich Górach 8-latka jadąc rowerem wjechała w samochód audi.

Do pierwszego wypadku doszło w poniedziałek tuż przed godziną 14. w Kaletach na ul. 1-go Maja.

- Jak wstępnie ustalili policjanci 50 – letni kierowca opla najechał na kierującą rowerem, 67-letnią mieszkankę powiatu tarnogórskiego, która w wyniku zdarzenia doznała ogólnych obrażeń ciała i trafiła do szpitala – podaje tarnogórska Policja.

Godzinę później do kolejnego wypadku doszło w Tarnowskich Górach przy ulicy Zagórskiej.

- Tu 8-letnia dziewczynka kierując rowerem, najechała na samochód osobowy audi kierowany przez 36-letniego tarnogórzanina – dodają mundurowi. W wyniku tego zdarzenia dziewczynka z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Dokładne okoliczności i przyczyny wypadków wyjaśniają tarnogórscy śledczy.

Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

oles (gość)

bo rowerzyści powinni jezdzic po chodniku ale powoli albo na sciezce rowerowej bo niektórzy w samochodach jada jak ....