Kabaret Pod Wyrwigroszem wystąpi w Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie w niedzielę 22 października o godz. 20. Dziennik Zachodni ma dla Państwa 3 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Kabaret Pod Wyrwigroszem pojawi się w "Karolince" w ramach trasy "500+". Przypadek? Absolutnie nie.
Kabaret pod Wyrwigroszem osadził swój program w nowych realiach. Będą Państwo mieli jedyną okazję (rzecz jasna w krzywym zwierciadle) przyjrzeć się temu co jest.

Tutaj każdy wieczór kabaretowy jest inny. Codzienny napływ świeżych, ale trudnych do pojęcia doniesień powoduje, że i program "500+" tworzy się niejako na bieżąco. Niezawodnie pojawią się na scenie "Kresowiacy", będzie "Kryśka" i... co tylko Państwo sobie życzą!

Bilety w cenie 50 zł można nabyć w kasie Centrum Kultury "Karolinka" oraz online za pośrednictwem strony internetowej www.karolinka.art.pl

Centrum Kultury "Karolinka" wraz z Dziennikiem Zachodnim przygotowało miłą niespodziankę. Mamy dla Państwa 3 podwójne wejściówki na ten właśnie występ. Jak je zdobyć. Szczegóły znajdą Państwo w tygodniku "Tarnowskie Góry", czyli dodatku do piątkowego wydania Dziennika Zachodniego. Zapraszamy.


Koncerty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!