Kali, Popek i inni raperzy koncertem uczczą IX urodziny Ganja Mafii

Ganja Mafia to, jak możemy przeczytać na facebookowym fanpage'u, ideologia, kolektyw, marka odzieżowa i label wydawniczy. Projekt powstał z inicjatywy Kalego w 2009 roku i od tamtej pory działa bardzo prężnie. Teraz będzie obchodził swoje dziewiąte urodziny, w związku z czym odbędzie się impreza, tradycyjnie w zabrzańskim CK Wiatrak. Na scenie klubu wystąpią same gwiazdy. Szczegóły w artykule poniżej.
Ganja Mafia to, jak możemy przeczytać na facebookowym fanpage'u, ideologia, kolektyw, marka odzieżowa i label wydawniczy. Projekt powstał z inicjatywy Kalego w 2009 roku i od tamtej pory działa bardzo prężnie. Teraz będzie obchodził swoje urodziny, w związku z czym odbędzie się impreza, tradycyjnie w zabrzańskim CK Wiatrak. Na scenie klubu wystąpią same gwiazdy.
 DAMIAN KUJAWA/ POLSKA PRESS/ARCHIWUM

Ganja Mafia obchodzi swoje dziewiąte urodziny. Brand został założony w 2009 roku przez rapera Marcina Gutkowskiego znanego pod pseudonimem Kali. Kolektyw, marka odzieżowa i label wydawniczy z racji swojego prawie dziesięciolecia zaprasza na koncert, na którym obok samego założyciela pojawi się Popek, Małach/Rufuz, Wysokilot oraz Oliver Olson.

Raperzy są dobrze znani miłośnikom rodzimej sceny hip-hopowej. Na pewno będzie więc głośno, mocno i dobrze – jak przystało na każdą porządną imprezę urodzinową. Organizatorzy przewidują, że skończy się dopiero kolejnego dnia, około 03:00.

Muzycy wystąpią na scenie klubu muzycznego CK Wiatrak, niezależnego centrum kultury. Ta huczna impreza urodzinowa odbędzie się już w sobotę, 11 sierpnia o 20:00. Trwa sprzedaż II puli biletów i są one do nabycia w cenie 35 zł. Zainteresowani powinni się więc pośpieszyć, bo jeśli te 200 sztuk zostanie wyczerpanych, koszt wejściówki wzrośnie do 40 zł, czyli sumy obowiązującej również w dniu koncertu. Informacje o możliwych sposobach dokonania zakupu znajdują się na fp wydarzenia

IX Urodziny Ganja Mafia Label
Kiedy: Sobota, 11 sierpnia, 20:00
Gdzie: CK Wiatrak, ul. Wolności 395, Zabrze
Cena: 35 zł (przedsprzedaż)/40 zł (w dniu koncertu)


Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

11.08.2018, 22:08

Co to za patologia?

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane