Ile może trwać msza święta połączona z przyjęciem sakramentu Pierwszej Komunii Świętej? W niektórych śląskich kościołach ponad dwie godziny. To nie podoba się rodzicom i zaproszonym gościom, ale najbardziej poszkodowane są dzieci. Kliknij powyżej w "zobacz galerię" i czytaj więcej...


Wiadomości

Komentarze (29)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Obserwator z Wysoki (gość)

Chrześcijanie popełniają najgorsze zbrodnie na świecie wyparłem się całkowicie przynależności do tej religii. Mam wymieniać:
-palenie na stosie NIEWINNYCH ludzi w imię WASZEGO BOGA. I wiele innych zbrodni jeszcze się znajdzie w tym samosądy.

RustY (gość) (welcometohell)

Odezwał się prawdziwy katolik, co to żyje według przykazań - widać nawet, jak bliźniego kocha swego. A pewnie zasraniec nawet biblii w ręce nie trzymał. Prawilniak, nie lewak. Taki, co to mu smark dynda pod nosem a o życiu tyle wie, co mu ksiądz z tyłu głowy tłumaczył. Zuch.

ada (gość)

W oczekiwaniu na kolejne umorzenie sprawy zabójstwa Roberta Wójtowicza przez ks. Krzysztofa Litwę.

mieszkaniec (gość)

Proboszcz z żywieckiej konkatedry nigdy nie był chyba wikarym. W dniu I komunii poprzedzajaca msza trwała do 9.57.
O 10.00 miała być pierwsza msza komunijna. Ten ksiadz jest oderwany od rzweczywistosci!!!!

R (gość)

Ubrać dziewczynkę jak królową (aby wszyscy widzieli) do Kościoła najwyżej na pół godziny bo najważniejsza są prezenty u królewska uczta. Wiele rodziców tych dzieci nie dorosło i nie zna sens pierwszej komunii św.

ojciec (gość)

Wczoraj mieliśmy 1-komunię w Dąbrowie Górniczej u Franciszkanów- cała msza 1-godzina, kazanie typowo dla dzieci, a największe zdziwienie nie była zbierana taca!!!! wszystko super.

Skan (gość)

"https://chorzow.dziennikarstwoobywatelskie.pl/chorzowscy-radni-oto-komu-macie-dac-kase/
Warto przeczytać - cała prawda o Ruchu Chorzów oraz Kotali i Michaliku jak robią kibiców w balona. "

Dexter

Nadmienię tylko jedno. Wielka uroczystość nie znosi pośpiechu, liturgia zaś nie znosi bałaganu i bylejakości. Wydaje mi się, że problem dotyczy tych parafii, gdzie jest po 7 mszy na niedzielę. A takie coś przeżywamy parę razy w życiu tak więc...