Tarnogórscy policjanci w weekend na gorącym uczynku złapali złodzieja, który włamywał się do sklepu monopolowego w centrum Tarnowskich Gór.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci zatrzymali 22-letniego tarnogórzanina, gdy ten w nocy z 2 na 3 marca włamywał się do sklepu monopolowego przy ul. Piłsudskiego w Tarnowskich Górach. Mężczyzna używał łomu. Choć zniszczył drzwi, to jednak nie zdołał niczego ukraść.

- Gdy policjanci zatrzymywali mężczyznę najpierw zaczął prosić, żeby go zostawić w spokoju i dokonać kradzieży, bo w sklepie jest dużo pieniądzy. Następnie 22-latek stał się bardzo agresywny w stosunku do policjantów - relacjonuje Rafał Biczysko, rzecznik tarnogórskiej policji.

Okazało się, że tarnogórzanin, ubrany w kominiarkę, był pijany. Wydmuchał na alkomacie 2,7 promila alkoholu. Policjanci sprawdzają jednak, czy zatrzymany nie był tez pod wpływem innych środków odurzających, co wskazywałoby jego nietypowe zachowanie podczas zatrzymania przez policję.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!