Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

M jak Miłość. Hanka Mostowiak nie żyje. Umiera 7 listopada

Redakcja
- I przy okazji chęci zrzucenia własnych emocji. Seriale oglądają nie tylko ludzi bardzo prości. Oprócz treści, która musi być zrozumiała dla każdego, podaje też pewną estetykę, która ludziom jest potrzebna. Kiedy  ja wieczorem wychodzę z psem na spacer to doznaję strasznych uczuć takiego życia w brudzie. A w serialu zbudowany jest przynajmniej odrobinę lepszy świat - podkreśla Jacek Wódz. 

Spora część socjologów potwierdza, że w tego rodzaju serialach ludzie bardzo często szukają nie tylko rozrywki, ale także rozwiązania dla własnych życiowych problemów. 

 - Widzowie przenoszą się w ten serialowy świat i zaczynają żyć losami jego bohaterów. Bo mają do czynienia z mniej więcej realną rodziną, która też podlega procesom transformacyjnym. Pamietam podobną sytuację wielkiej mobilizacji, kiedy publiczne radio emitowało sagę Matysiaków. Ona też biła rekordy popularności - dodaje prof. Szczepański. 

Z kolei według Bohdana Dzieciuchowicza, specjalisty do spraw wizerunku, w serialu takim jak "M jak miłość" ludzie odnajdują przy okazji cząstkę swojego  życiorysu. 
- Przy takich tasiemcach fabuła często przypomina własne  lub bliskich doświadczenia - twierdzi Bohdan Dzieciuchowicz.
- I przy okazji chęci zrzucenia własnych emocji. Seriale oglądają nie tylko ludzi bardzo prości. Oprócz treści, która musi być zrozumiała dla każdego, podaje też pewną estetykę, która ludziom jest potrzebna. Kiedy ja wieczorem wychodzę z psem na spacer to doznaję strasznych uczuć takiego życia w brudzie. A w serialu zbudowany jest przynajmniej odrobinę lepszy świat - podkreśla Jacek Wódz. Spora część socjologów potwierdza, że w tego rodzaju serialach ludzie bardzo często szukają nie tylko rozrywki, ale także rozwiązania dla własnych życiowych problemów. - Widzowie przenoszą się w ten serialowy świat i zaczynają żyć losami jego bohaterów. Bo mają do czynienia z mniej więcej realną rodziną, która też podlega procesom transformacyjnym. Pamietam podobną sytuację wielkiej mobilizacji, kiedy publiczne radio emitowało sagę Matysiaków. Ona też biła rekordy popularności - dodaje prof. Szczepański. Z kolei według Bohdana Dzieciuchowicza, specjalisty do spraw wizerunku, w serialu takim jak "M jak miłość" ludzie odnajdują przy okazji cząstkę swojego życiorysu. - Przy takich tasiemcach fabuła często przypomina własne lub bliskich doświadczenia - twierdzi Bohdan Dzieciuchowicz.
Dziwnie się czuję... Bardzo boli mnie głowa - powie roztrzęsiona Hanka Mosto-wiak do swojej siostry Anny. Parę minut wcześniej pod koła samochodu Hanki o mały włos nie wpadnie mała dziewczynka idąca poboczem By tego uniknąć prowadzone przez Mostowiakową auto zahamuje i wykona gwałtowny skręt. Tylko pozornie jedynym skutkiem tego zdarzenia będzie drobna rana na czole Anny...
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na slaskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto