Przez lata boisko w Kuczowie zyskało niechlubną sławę najgorszego w okolicach. To już historia. W czwartek 5 listopada dokonano odbioru przebudowanego obiektu sportowego. Nowe boisko w Kuczowie robi naprawdę dobre wrażenie.

Małapanew Kuczów doczekała się przebudowy swojego boiska. Działacze i kibice z Kuczowa już od dawna starali się o przyzwoity obiekt sportowy. Stan starej nawierzchni sprawił, że tamtejsze boisko zyskało sławę najgorszego w okolicy.

Nowe boisko przy ul. Paderewskiego 93 w Kaletach - Kuczowie kosztowało ok. 600 tys. zł. Połowę tej sumy stanowiło dofinansowanie Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Poza nową nawierzchnią, obiekt w Kuczowie ma także piłkochwyty, ogrodzenie oraz system nawadniający. W ramach inwestycji wybudowano również nowoczesne boisko wielofunkcyjne z oświetleniem.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Piotruś z kur wielu (gość)

Zdjęcie nr 11: Czy pan poseł Głogowski i pani poseł Dziuk reprezentują teraz te same barwy? Jeśli nie, to skąd takie dopasowanie w kolorach kreacji?