Park Wodny Tarnowskie Góry: [CENNIK, OPINIE]. Cennik obejmuje strefę basenową, siłownię oraz sauny. Park Wodny otwarty jest codziennie od godz. 6 do 22. Opłaty uzależnione są przede wszystkim od dni tygodnia - ceny są niższe w dni powszednie, a trochę więcej zapłacimy w soboty, niedziele i święta.

Park Wodny Tarnowskie Góry: Cennik. Dni powszedniePomiędzy godz. 6 a 9 rano za godzinny pobyt na terenie Parku Wodnego”" zapłacimy 12,5 zł. Bilet ulgowy kosztuje 9,5 zł.

Jeśli natomiast wybierzemy się na basen po godz. 9, za godzinę zapłacimy 16 zł, za 2 godziny 26 zł, a za 3 godziny - 34 zł. Bilety ulgowe kosztują odpowiednio 14, 23 i 31 zł. Bilet całodniowy kosztuje 46 zł, a ulgowy - 36 zł. W obu wypadkach sauna jest za darmo.

Pozostali za saunę muszą dopłacić 0,6 zł za minutę. Za przekroczenie opłaconego czasu zapłacimy 0,27 zł za minutę. Natomiast bilet rodzinny na basen kosztuje 79 zł. Obowiązuje przez 2 godziny dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci.

Park Wodny Tarnowskie Góry: Cennik. Soboty, niedziele, świętaPomiędzy godz. 6 a 9 rano za godzinny pobyt na terenie Parku Wodnego zapłacimy 12,5 zł. Bilet ulgowy kosztuje 9,5 zł.

Jeśli natomiast wybierzemy się na basen po godz. 9, za godzinę zapłacimy 19 zł, za 2 godziny 29 zł, a za 3 godziny - 38 zł. Bilety ulgowe kosztują odpowiednio 16, 26 i 34 zł. Bilet całodniowy kosztuje 51 zł, a ulgowy - 41 zł. W obu wypadkach sauna jest za darmo.

Pozostali za saunę muszą dopłacić 0,6 zł za minutę. Za przekroczenie opłaconego czasu zapłacimy 0,32 zł za minutę. Natomiast bilet rodzinny na basen kosztuje 88 zł. Obowiązuje przez 2 godziny dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci.

Park Wodny Tarnowskie Góry: Opinie


Jaka jest Wasza opinia o Parku Wodnym? Warto tam sie wybrać? Wyraźcie swoją opinię w komentarzu.

Komentarze (40)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Asia (gość)

Moim zdaniem basen w Tarnowskich Górach jest bardzo fajny można rodzinnie i przyjemnie spędzić czas a atrakcje są również rewelacyjne naprawdę polecam wszystkim

Anonim (gość)

Beznadzieja czas jest liczony od momenty wejscia juz przez bramke zamiast od momentu wejscia na basen.Matka idaca z 3 dzieci wykupujac na 2 godz ma tylko godzine na atrakcje bo druga musi poswiecic na ubranie i wysuszenie dzieci bo inaczej przy wyjsciu moze sie zdziwic ile ma do doplacenia .Odbijac powinno sie bezposrednio przyvwejsciu na sam basen a nie ze sie doplaca sie za to ile sie czlowiek ubieral i suszyl bezsens

Ala (gość)

Ostatnio byłam i zaskoczyła mnie fajna promocja dla mieszkańców Tarnowskich Gór. Rabat 20% w programie dla tarnogórzan. I najfajniejsze jest to, że oprócz basenu i siłowni z tym rabatem mogę skorzystać z kortów squash, badmintona i ścianki wspinaczkowej :) Meeeeega !

Barbara (gość)

Jest świetnie mnie nie można było wyciągnąć właśnie przez te opinie teraz mąż musi korzystać z pływalni i choć w sobotę dotrzymuje mu towarzystwa (jestem osobą pracującą) i jest cudownie no nie ukrywam że gdyby ceny były niższe to postarałabym się częściej korzystać z basenu.

Endriu (gość) (BYŁY GOŚĆ)

Już ktoś pisał ze panie bardzo bardzo często lecą na mopie trzeba duzo szczęscie zeby nie zobaczyć byłem i gdzie spojrzałem tam widziałem obsługę sprzątającą mopem lub sciągaczem wody i nie tylko w szatni i pomieszczeniach obok

Barbara (gość)

Bywam raz w tygodniu, bywałabym częsciej, ale moim zdaniem bilety wstępu już były drogie, a jeszcze zdrożały. Wystarczy porównć ceny z innymi Parkami Wodnymi o podobnym standardzie i wszystko jasne : tu jest najdrożej. Szkoda :(

NIE były gość (gość) (BYŁY GOŚĆ)

To jest lekka przesada żeby uważać, że od chlorowanej wody dostało się wrzodów ! Co Ty człowieku opowiadasz za głupoty?
Poza tym higiena w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach wcale nie daje powodów do zażenowania ! Jest czysto, ciągle widać Panie sprzątające z mopami. Widziałem jak szorowały podłogę w szatniach szczoteczkami (i to już nie pierwszy raz). Fakt, że czasem można paść kiedy jakiś "brudas" korzysta z przebieralni ale na to nikt nie ma wpływu - jest to indywidualna sprawa tej danej osoby, że nie wstydzi się zapaszków, które się za nią unoszą. Każdy wchodzący na basen ma obowiązek skorzystania z pryszniców i wydaje mi się, że nic więcej zrobić się nie da.
Trzeba trzymać się regulaminu i ufać, że właściciele parku wodnego wodę filtrują i dbają o to żeby spełniała wszelkie normy.
Ja im wierzę i bawię się świetnie z całą rodziną.

Piotrek (gość)

Szukam osoby chętnej na zakup karnetu VIP "duet" do Tarnogórskiego aqaparku od grudnia br.
Karnet kupiony na moją zniżkę studencka (-20%) wyniesie:

192 zł miesięcznie od osoby.

W cenie otrzymujemy możliwość korzystania z basenu, siłowni i sauny codziennie od 6 do 22.
Duet odnosi się jedynie do zakupu karnetu, oczywiście można wchodzić na basen idywidualnie.
W trakcie trwania umowy można zmieniać osobę w duecie.

Cena bez "duetu" i zniżki za taki karnet wyniosłaby 340 zł.

kontakt piotrekppm@gmail.com