Park Wodny Tarnowskie Góry: [CENNIK, OPINIE] Godziny otwarcia

Park Wodny Tarnowskie Góry: [CENNIK, OPINIE]. Cennik obejmuje strefę basenową, siłownię oraz sauny. Park Wodny otwarty jest codziennie od godz. 6 do 22. Opłaty uzależnione są przede wszystkim od dni tygodnia - ceny są niższe w dni powszednie, a trochę więcej zapłacimy w soboty, niedziele i święta.

Park Wodny Tarnowskie Góry: Cennik. Dni powszednie


Pomiędzy godz. 6 a 9 rano za godzinny pobyt na terenie Parku Wodnego zapłacimy 12,5 zł. Bilet ulgowy kosztuje 9,5 zł.

Jeśli natomiast wybierzemy się na basen po godz. 9, za godzinę zapłacimy 15 zł, za 2 godziny 25 zł, a za 3 godziny - 33 zł. Bilety ulgowe kosztują odpowiednio 13, 22 i 30 zł. Bilet całodniowy kosztuje 45 zł, a ulgowy - 35 zł. W obu wypadkach sauna jest za darmo.

Pozostali za saunę muszą dopłacić 0,6 zł za minutę. Za przekroczenie opłaconego czasu zapłacimy 0,25 zł za minutę. Natomiast bilet rodzinny na basen kosztuje 84 zł. Obowiązuje przez 2 godziny dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci.

Park Wodny Tarnowskie Góry: Cennik. Soboty, niedziele, święta


Pomiędzy godz. 6 a 9 rano za godzinny pobyt na terenie Parku Wodnego zapłacimy 12,5 zł. Bilet ulgowy kosztuje 9,5 zł.

Jeśli natomiast wybierzemy się na basen po godz. 9, za godzinę zapłacimy 18 zł, za 2 godziny 28 zł, a za 3 godziny - 37 zł. Bilety ulgowe kosztują odpowiednio 15, 25 i 33 zł. Bilet całodniowy kosztuje 50 zł, a ulgowy - 40 zł. W obu wypadkach sauna jest za darmo.

Pozostali za saunę muszą dopłacić 0,6 zł za minutę. Za przekroczenie opłaconego czasu zapłacimy 0,3 zł za minutę. Natomiast bilet rodzinny na basen kosztuje 96 zł. Obowiązuje przez 2 godziny dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci.

Park Wodny Tarnowskie Góry: Opinie


Jaka jest Wasza opinia o Parku Wodnym? Warto tam sie wybrać? Wyraźcie swoją opinię w kome
∨ Czytaj dalej

ntarzu.

Komentarze (20)

avatar
avatar
BYŁY GOŚĆ (gość)

Witam!
Po pierwsze o cenach już nie wspomnę... ale!
Co do higieny w basenie jestem zażenowana !!!!!
Nie wiem czy po prostu dodają jakiś zły chlor, czy ludzie załatwiają się w basenie i nie chce im się ruszyć tyłka do toalety... czy nie czyszczą nad zwyczajniej we świecie tych basenów... nie wspominając o podłodze w przebieralniach...
Do tego stanu aby dostać zapalenia dolnych dróg moczowych i wrzodów!!!
Skandal!
NIE POLECAM!!!!

avatar
ada (gość) tatuś

zgadzam się bo zawsze muszę za trzecie dziecko dopłacać osobno a i powoli nas nie stać przy tych cenach, dzieci powinny mieć duzo taniej a o niepełnosprawnych juz nie myslą wogóle !

avatar
janek (gość)

Ceny są bardzo wysokie, zupełnie nie przystające do tego co park oferuje https://www.facebook.com/photo.php?fbid=419018868212265&set=a.391950720919080.1073741832.391145174332968&type=1&theater

avatar
Mike Patriota (gość)

No ja mosz racja ! :-) W niemcach jest wszystko jest lepsze, nawet szczury są większe. Jak tam jest tak dobrze (wnioskuję ze mieszkasz tam na stałe) to powinnaś Państwu polskiemu zwrócić kase za wykształcenie, za opieke zdrowotną (obojętnie jaka by nie była) i na granicy podpisać oswiadczenie że jak Cie zobaczą przekraczającą granice to mają prawo strzelać. Bo nasz kraj jest taki zły...... Ciś do niemiec i nie wracej.....

avatar
Gosia (gość)

Może wypadało by pomyśleć o zniżkach dla osób niepełnosprawnych! Wstyd że wydaje się fortunę na rehabilitację a tu jeszcze należy zapłacic jak by było się zdrowym. Nigdzie w europejskich krajach nie płaci się pełnej odpłatności posiadając stopień niepełnosprawności. Cennik europejski a ulg już europejskich brak.

avatar
Niezadowolona (gość)

Bardzo bardzo drogo w porównaniu z basenami w Niemczech a atrakcje marniutkie. Dzieci płacą od lat 3 gdzie w Niemczech mają za darmo do lat 7 albo lepiej. Tarnowskie Góry nie dbają o rodziny wielodzietne wogóle, śmieci, baseny itp żadnych zniżek, a powiedzieli że jak nam brakuje kasy to mam iść do mopsu!!! Żenujące!!!

avatar
tatuś (gość)

Piszę tutaj do kierownictwa Parku Wodnego, żeby wzięli pod uwagę również czas wejścia na basen i wyjścia z basenu jaki potrzebuje rodzina z małymi dziećmi 2+2 albo 2+3. Jest on nieporównywalnie dłuższy do tego jaki potrzebuje jedna osoba. Wiadomo małe dzieci trzeba częściowo obsłużyć. Gdyby brać bilet na 1h, to z tego czasu pozostaje ok. 40-45 min. pobytu w samej strefie basenowej, a reszta w szatni. Poza tym uważam, że zniżki dla dzieci szkolnych i przedszkolnych powinny być większe (np. 50%), a nie na poziomie ułamka %.

avatar
Paweł (gość)

Aquapark Besenova z wodą termalną na Słowacji bilet rodzinny (2+2 - dzieci do lat 6 wchodzą za darmo) ok. 100 zł/3 godz. Przy czym często taniej można kupić wejściówki w miejscu swojego zakwaterowania (hotel, kwatery prywatne)
Aquapark w Koblenz Niemcy bilet rodzinny ok. 80 zł (2+3) na 3 godziny, całodniowy ok 100 zł.
Na tym tle ceny widać, że ceny w Tarnowskich Górach są EUROPEJSKIE ;-) a w porównaniu z niemieckim aquaparkiem to totalna drożyzna. (nie wspomnę tutaj ile statystyczny Niemiec więcej zarabia od statystycznego Polaka)

avatar
podpis (gość)

hehe to 1,5 godziny na basenie w wisle w gołebiewskim kosztuje 30 pln czyli za godzine wychodzi 20 pln i w tm jest mozliwosc nieogranisczonego korzystania z saun grot solnych silowni i basenu. Jak zwykle t-g najdroższe.

Wybierz kategorię