Polska Światłoczuła w Miasteczku Śląskim Polska Światłoczuła w Miasteczku Śląskim

Ekipa "Polski Światłoczułej" pokaże 26 czerwca w Miasteczku Śląskim filmy z "Bolkiem i Lolkiem" (© ARC)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kolejny raz ekipa "Polski Światłoczułej" w Miasteczku Śląskim zaprezentuje film. Tym razem seans jest dedykowany najmłodszym widzom.

Projekt "Polska Światłoczuła" w Miasteczku Śląskim pojawia się regularnie w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. Srebrna 24). W jego ramach prezentowane są najnowsze polskie filmy. Przeważnie towarzyszą seansom spotkania z twórcami filmów, lub aktorami.

Ekipa "Polski Światłoczułej" w Miasteczku Śląskim zaprezentowała już m.in. "Miłość" Sławomira Fabickiego, "Obławę" Marcina Krzyształowicza, "W ciemności" Agnieszki Holland, czy "Inny świat" Doroty Kędzieżawskiej i Arthura Reinharda, którzy są pomysłdawcami "Polski Światłoczułej".

W czerwcu tego roku ekipa "Polski Światłoczułej", która odwiedza z całym sprzętem kinowym miejscowości, gdzie kina nie ma, postanowiła zaproponować coś dzieciom.

26 czerwca o godz. 10 "Polska Światłoczuła" w Miasteczku Śląskim w Miejskim Ośrodku Kultury zaprezentuje pokaz kilku wybranych odcinków popularnego serialu animowanego "Bolek i Lolek". Po godzinnej projekcji wszyscy uczestnicy będą mieli okazję poznać realizację filmu animowanego od kuchni.

Seans przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-9 lat. Wstęp wolny. Czas trwania ok. 90 minut. Dyrekcja MOK w Miasteczku Śląskim prosi o potwierdzenie uwczestnictwa w MOK-u pod numerem 32 288 88 70.

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!