Przymierzasz się do zakupu bądź adopcji psa. A może Twoja psina doczekała się małych i masz problem z nadaniem ich nazwaniem. Imiona reksio, azor, perełka czy szarik się już chyba dawno "przejadły"... tak więc podpowiadamy! Warto może nadać naszemu czworonożnemu przyjacielowi śląskie imię? Sprawdź propozycje Marka Szołtyska, historyka, znawcy Śląska - kliknij w "zobacz galerię".

Śląskie imiona dla psów - kliknij TUTAJ i sprawdź je!

W trakcie upałów pamiętajmy o czworonogach. Za pozostawienie psa w rozgrzanym samochodzie grożą nawet 2 lata więzienia.

Każdego lata temat wraca jak bumerang - mowa o psach pozostawionych w nagrzanych autach. Mało kto wie, ale kara za taki czyn jest bardzo dotkliwa. Za kratkami możemy spędzić nawet 2 lata.


Rozrywka

Komentarze (29)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

araya (gość) (ORZESZZZZ)

O. I niech nikt nie mówi, że osoby upośledzone są marginalizowane w społeczeństwie. Proszę bardzo, na portalach się realizują, komentują z zaangażowaniem poruszane wątki.

ORZESZZZZ (gość)

Bojdoł kominiarz z Wyr sprzedaje ludzi na policji aby uniknąć kary za swoje przestępstwa narkotykowe.
Sprzedał M. z Orzesza i zniszczył facetowi życie aby móc w spokoju faszerować się amfetamina w domu rodziców.

Ywald (gość)

Sądząc po punktacji to tu większość goroli, szukajcie imienia dla psa na stronach innych miast...