Śląskie: Najważniejsze inwestycje drogowe. Województwo śląskie się rozwija. Powstają nowe, bezpieczniejsze, bezkolizyjne drogi. Nie oznacza to jednak, że nie pozostało już w tym temacie nic do zrobienia. Przeciwnie. Na dokończenie lub rozpoczęcie ważnych dla województwa śląskiego dróg wciąż czekamy. To trasy, które mają albo usprawnić ruch w aglomeracji, albo też połączyć ją z innymi regionami. Na niektóre drogi, obwodnice kierowcy czekają od ponad dwudziestu lat. Kliknij w galerię powyżej i zobacz 13 najważniejszych inwestycji drogowych województwa śląskiego.


Moto

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marsjanin (gość)

Jak zwykle DK78 w czarnej du......tak wladze traktuja powiat zawiercianski, tylko prosze nie pier**** ze cos robicie bo budujecie ten trakt jurajski juz 30 lat zenua wladzo od 89 roku

Shran (gość) (R)

Miałem pisać to samo. To chyba jedna z większych i bardziej złożonych inwestycji. Dzięki niej czas przejazdu z Pszczyny do Raciborza ma się skrócić kilkunastokrotnie.

R (gość)

Mam wrażenie, że pominęli Państwo nową drogę regionalną budowaną na terenie Rybnika i Żor za blisko 300 mln zł. Jest to jednocześnie największa dotacja z RPO WSL 2014-2020 na inwestycje drogowe. Prosze porównać http://rybnik.naszemiasto.pl/artykul/jechalismy-droga-raciborz-pszczyna-w-rybniku-sprawdzilismy,4449618,artgal,t,id,tm.html