Śmiertelny wypadek na DW 907 w Tworogu. Nie żyje 51-latek

Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 907 w Tworogu. Peugeot podczas wyprzedzania innego pojazdu na prostym odcinku jezdni wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu zginął 51-letni kierowca samochodu.

Do śmiertelnego wypadku w Tworogu doszło przed godz. 14 na drodze wojewódzkiej nr 907.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego wynika, że kierujący peugeotem 51-latek podczas wykonywania manewru wyprzedzania samochodu ciężarowego, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu wypadku pracowali policjanci oraz strażacy. Droga w tym miejscu przez kilka godzin była zablokowana w obydwu kierunkach. Policjanci zorganizowali objazdy - słyszymy w komendzie w Tarnowskich Górach.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniać będzie miejscowa prokuratura we współpracy z tarnogórską jednostką policji.

To był czarny czwartek na drogach województwa śląskiego. Do tragedii doszło również w Raciborzu. Na ulicy Kozielskiej (DK 45) śmiertelnie potrącony został 56-letni motocyklista.

CZYTAJ WIĘCEJ. Śmiertelny wypadek motocyklisty na ulicy Kozielskiej w Raciborzu. Nie żyje 51-latek [KLIKNIJ I CZYTAJ]

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

14.09.2018, 22:23

Nic dziwnego że na tej drodze są wypadki ta droga jest tak wąska że tam strach się minąć osobówką z tirem a nie mówiąc jak się mijają tam dwa tiry muszą prawie stanąć . Najlepsze jest to że ta właśnie droga jest krótko po modernizacji .Ciekawe kto tą drogę modernizował i tak zaprojektował ????

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane