Samochody Google Street View w drugiej połowie 2017 roku jeździły po woj. śląskim, fotografując ulice do kolejnej, trzeciej już aktualizacji popularnej usługi. Po kilku miesiącach przetwarzania fotografii, przyszła pora na podmianę zdjęć w Street View na nowe - te możemy zobaczyć już m.in. w Katowicach, w kilku miejscach.

Zobacz najzabawniejsze fotografie Google Street View

Tymczasem, zobacz co uchwyciły do tej pory w Polsce i za granicą. Internetowi trolle, pijani imprezowicze i różne dziwne rzeczy przedostały się przez czujne oczy wujka Google. Zobaczcie, co można znaleźć spacerując po wirtualnych ulicach - kliknij w galerię powyżej.

Street View w woj. śląskim - trwa podmiana zdjęć [aktualizacja 2018]

W roku 2017, od maja do października samochód Google jeździł w woj. śląskim po m.in. Katowicach, Częstochowie, Sosnowcu, Gliwicach, Zabrzu, Bytomiu, Bielsku-Białej, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Tychach, Dąbrowie Górniczej i Chorzowie.

Kiedy podmiana zdjęć w Street Vie?

Na pełną aktualizację zdjęć w samym Street View trzeba jeszcze trochę poczekać. Zadaniem zainstalowanego na dachach samochodów urządzeń było bowiem wyłącznie robienie zdjęć i zapisywanie ich na dyskach. Nie są one nijak zaangażowane w choćby wstępny proces przetwarzania zdjęć czy montowania z nich panoram sferycznych. Cały proces odbywa się właśnie w siedzibach Google.

Część fotografii została już jednak podmieniona - m.in. częściowo w Katowicach.
Katowice - już zostały częściowo zaktualizowane w Google Street View [zdjęcia z sierpnia 2017 r.]


Street View to jedna z najpopularniejszych funkcji Map Google. To dzięki niej możecie wirtualnie podróżować po świecie, oglądając miejsca na zdjęciach panoramicznych (prawie cała sfera). To widoki z poziomu ulicy. Funkcja ta jest dostępna od 25 maja 2007 r. i początkowo obejmowała tylko pięć amerykańskich miast. Teraz Street View obejmuje cały świat.POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:Wiadomości

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

uobu³ (gość)

Przeciez to nie są zdjecia ze Śląska tępe dzidy! Liczycie tylko na klikniecia . wkurwia juz mnie ta strona, same pieprzone galerie.