Targi Silesia Bazaar na Stadionie Śląskim: moda, biżuteria, dizajn ZDJĘCIA. Zaplecze kongresowo-targowe Stadionu Śląskiego zamieniło się na jeden dzień w przestrzeń polskiej mody i dizajnu. Tu bowiem 13 maja odbyły się targi Silesia Bazaar, gdzie można było kupić sukienki, koszulki, bluzy, wisiorki, bransoletki, ręcznie robione zegarki, drewniane pierścionki, skarpetki i nawet czyste majtki.

W niedzielę 13 maja na Stadionie Śląskim pojawili się wystawcy z dizajnerskimi ubraniami, biżuterią, akcesoriami, a nawet meblami. To już ósma edycja tego wydarzenia na chorzowskim stadionie. Silesia Bazaar rozpoczął się o godzinie 11 i potrwa do godziny 18. Wejście na stadion bramą nr 7A.

Do kupienia na Śląskim były różne torby, ręcznie robione zegarki, sukienki, bluzy, dekoracje do mieszkania, świece, kosmetyki, niezwykła biżuteria i ubranka dla dzieci. Wystawcy przyjechali z różnych rejonów województwa śląskiego, ale także z Warszawy, Krakowa czy Wrocławia.

- Łącznie w tej edycji Silesia Bazaar mamy 63 wystawców. W ofercie jest biżuteria, meble i drobny dizajn oraz nowość - ekspozycje kwiatowe w słoikach. W pierwszej godzinie bazaru odwiedziło nas już ponad 500 osób. Spodziewamy się ok 1 tys. gości - mówi Piotr Kalisz, organizator wydarzenia i prezes fundacji "Colors Of Silesia".

Goście mogli zobaczyć także wejść na trybunę Stadionu Śląskiego i zrobić sobie zdjęcie z widokiem na murawę stadionu.

Stowarzyszenie SK Food zorganizowało ponadto "Rynek Smaków". W strefie jedzenia można kupić przeróżne smakołyki na słono czy słodko w food truckach. W czasie, kiedy dorośli będą przymierzać i kupować, dzieci mogą pobawić się w Strefie Zabaw. Następnie można zrobić wspólne zdjęcie w Strefie Relaksu zlokalizowanej w jednym z sektorów Stadionu.

- Połączenie słów Bazaar i Stadion to swego rodzaju mrugnięcie okiem w stronę historii rozwoju polskiej mody masowej - wyjaśnia Piotr Kalisz, organizator wydarzenia.

- Jarmark Europa na byłym Stadionie Dziesięciolecia to wciąż dla wielu żywe wspomnienia o tym jak tworzyła się nowa moda polska po 1989 roku. Chcieliśmy połączyć historię z nowoczesnością i tak narodził się pomysłu zorganizowania targów polskiej niezależnej mody na Stadionie Śląskim. Chorzowski obiekt to kultowe miejsce dla naszego regionu, więc wierzymy, że połączenie tego miejsca z modą przyciągnie masą ludzi ciekawych jak można się modnie ubrać i wypełnić mieszkanie ciekawymi przedmiotami wprost od polskich producentów - dodaje.


Bilety:

  • 9 zł – dorośli
  • 15 zł – bilet rodzinny (rodzice, dziadkowie, dzieci)
  • darmowy wstęp do 15 i po 65 roku życiaWiadomości

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Maja (gość)

Byłam na dzisiejszych targach, Szkoda było czasu, Niczego ciekawego, czego nie byłoby już na w sklepach lub na targowisku niestety tam nie uświadczyłam.

Ja (gość)

No to rychło w czas podaliście tę wiadomość!!!! Czy Redakcja kpi sobie z czytelników??? Może skrzydła mi załatwicie to zdążę na zamknięcie !!!!!