Tarnowskie Góry: Trzech mężczyzn zatrzymanych za bójkę

Trzech mężczyzn w wieku od 19 do 24 lat usłyszało zarzuty udziału w bójce. Do starcia dwóch grup młodych mężczyzn doszło w rejonie Tarnogórskiego Centrum Kultury.
 KPP w Tarnowskich Górach

Tarnogórscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 19 do 24 lat, którzy pobili się w rejonie Tarnogórskiego Centrum Kultury. Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę. Mężczyźni w niedzielę usłyszeli zarzuty.
- Agresywni mężczyźni zadawali sobie na wzajem kopnięcia i ciosy pięściami. Policjanci o sytuacji powiadomili dyżurnego i poprosili o wsparcie. Następnie ruszyli w stronę agresorów, którzy widząc mundurowych, rozbiegli się w różnych kierunkach. Trzech z nich - najbardziej agresywnych, zostało zatrzymanych. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu - informuje mł. asp. Damian Ciecierski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach.

W więzieniu tarnogórzanie mogą spędzić nawet trzy lata.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

11.09.2018, 10:33

W cywilizowanych krajach w centrum miast mieszka elita, ludzie wykształceni, dobrze zarabiający itd. W Tarnowskich Górach i w innych dużych śląskich i polskich miastach całkiem odwrotnie...

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane