- To skandal, co wyprawiają ludzie na basenie czy w saunie. Trzeba ich uczyć zasad higieny – napisał do nas Internauta, Paweł. – Może byście poruszyli ten problem? Niech się też ludzie wypowiedzą. Kliknij powyżej w "zobacz galerię" i przeczytaj ten list!


Wiadomości

Komentarze (80)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Albert (gość)

Baranki Śląskie macie żal do tego że ludzie z Zagłębia wami rządzili. A kto miał rządzić?? Przecież wy nawet nie potraficie durnego pisma prawnego napisać. Wszystkio opierało się o Zagłębie. Wy tylko machacie łopatami i co śmieszniejsze myślicie że ważni jesteście. Jesteście dziś niczym. Ludem do roboty i to mało wykwalifikowanej. Po co te doniosłe sprzeciwy. Przecież to widać gołym okiem ilu was w zarządach spółek. Ilu was w dyrekcjach.

Trochę prawdy historycznej. (gość) (Bebok)

Jak widać niczego nie zrozumiałeś. Ale to typowe dla Ślązaków. Typowe obrażanie wszystkiego w koło ale nawet nie wiesz o co chodzi. Brawo! Potwierdzasz stereotyp. Bo wy do łopaty a nie do myślenia przecież. Co u góry to zawsze z Zagłębia byli a ci na dole ze Śląska.

Bebok (gość) (gorol)

To że ktoś miał chorzowską rejestrację, nie robi z niego hanysa a jak mówił tak jak słyszałeś, to chciał się popisać znajomością naszy godki ale to tylko jakaś nieudolna próba

Kobieta (gość)

Rozumiem, myć się przed wejściem do basenu ( przynajmniej dla mnie to normalna sprawa) ale co ta za różnica w stroju czy bez ? Osobiście wolę jak ludzie robią to w stroju bo dla mnie jest nie miły i krępujący widok gołych ciał, a z basenów też korzystają dzieci i dla nich uważam tym bardziej może to być trauma tym bardziej jak idą na basen cała rodziną. Jak ja bym miała te 6/7 lat i miałabym moja lub inną babcie zobaczyć w całej okazałości to dla mnie była by to trauma życia nie chciałabym takiego widoku, chcecie żeby ludzie myli się nago zróbcie kabiny prysznicowe gdzie nie trzeba się będzie krępować ...

Też Paula (gość) (Paula)

Oczekujesz szacunku w stosunku do ludzi którzy wszystkich w Polsce nazywają "gorolami" ?? Ja rozumiem że słowo "gorol" dla Ślązaka to zbawienie bo gdy w główce pusto i rozumek mizerny wtedy zawsze można rozpocząć wywód o Sosnowcu. To nie ma żadnego znaczenia czy myjesz fekalia po Warszawiaku czy po Ślązaku. Chodzi o to że w ogóle je myjesz a tego zdaje się Ślązacy nie potrafią przyjąć do wiadomości.

Paula (gość) (MiMi)

Proszę Pana/Pani. Należę do wspomnianej patologii i korzystam z kąpielisk miejskich za 10zł, a nawet darmowych. Zostawiam po sobie porządek, tak samo jak Pan/Pani. W tym się więc nie różnimy. Różnica tylko w szacunku do drugiego człowieka... :) P.S. lata temu zanim się czegokolwiek dorobiłam, pracowałam na stacji paliw- nigdy się tyle fekaliów nie naszorowałam, co po wizycie warszawiaków.

gorol (gość)

Zasłyszane na zagłębiowskiej plaży nad Pogorią 4 przy 20-letnim volkswagenie na chorzowskich numerach, zaparkowanym na plaży kilka centymetrów od wody: "- tata, kaj mam wyciepać te tacki z gryla? - nie wim, synek, ciepej to raus w krzoki..." To tak, jakby jeszcze jakiś hanysik coś miał do zagłębiowskiej czystości i porządku. Przyganiał kocioł garnkowi, najpierw spójrzcie na siebie, a potem krytykujcie innych.

gość (gość) (MiMi)

Jeszcze gorzej na Pogorii IV, gdzie wejście jest za free. Na plaże w Wojkowicach Kościelnych przyjeżdża chyba cała metropolia, a co po sobie zostawiają, każdy widzi. Wstyd.

AntyCygan (gość) (Beuthner)

Mieliście chyba do mycia węgla..W szkole mature też piszesz tak jak ''godosz'' !!! Niepełne podstawowe i do kopalni...teraz tłuki biedaszyby myją

MiMi (gość)

Biedota korzysta z miejskich basenów. Tam gdzie wejście za 10 zł. tam pływają syfy w wodzie. Tam gdzie wejście 100 zł. tam czysto. Niezależnie czy Katowice, Sosnowiec, Kraków, Warszawa. Zawsze patologia psuła wszystko i psuje.