Magda Gessler przeprowadziła już ponad 30 rewolucji w śląskich restauracjach. Niestety, nie wszystkie lokale przetrwały próbę czasu i wymagania rynku. Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych 10 restauracji, które swoim nazwiskiem firmuje Magda Gessler. Te restauracje cieszą się niesłabnącym powodzeniem!

TOP 10 restauracji po Kuchennych Rewolucjach na Śląsku i Zagłębiu - ZDJĘCIAW miniony czwartek 12 kwietnia wyemitowany został 223. odcinek programu Kuchenne Rewolucje na antenie TVN. Program od 2010 roku cieszy się niesłabnącą oglądalnością. Prowadząca Magda Gessler przeprowadziła już na Śląsku ponad 30 rewolucji w restauracjach. Sporo z nich niestety zostało zamkniętych lub sprzedanych. Były też nieudane rewolucje, np. w Le Papilon Noir w Katowicach, Karczmie Bochenek w Herbach czy Barze Urlop w Katowicach.

CZYTAJ TEŻ. Tragiczny wypadek w motocyklisty w Żerdzinach. Nie żyje 60-letni mężczyzna [ZDJĘCIA]

Są też wygrani. Takie lokale, jak np. Cieszyński Browar Mieszczański, Francuska Bajadera w Czeladzi czy Malinówka w Wiśle, cieszą się niesłabnącym powodzeniem klientów.

Kuchenne Rewolucje emitowane są od 2010 roku. Obecnie stacja TVN pokazuje 17. sezon programu. Magda Gessler zazwyczaj przewraca zastane restauracje do góry nogami. Zmieniany jest wystrój lokali, pozycje w karcie dań, a także nazwy restauracji. W wielu przypadkach prowadząca musi dokonać również zmiany w mentalności i przyzwyczajeniach właścicieli restauracji. Nie brakuje łez, nerwów, a nawet stłuczonych talerzy. Prawie zawsze jednak rewolucja kończy się pozytywnie.

CZYTAJ TEŻ. Dni Raciborza 2018: Wystąpią Margaret i De Mono!

Program "Kuchenne Rewolucje" powstał na licencji brytyjskiego formatu „Kitchen Nightmares”, którego gospodarzem jest kontrowersyjny Gordon Ramsay.

Gastronomia

Komentarze (12)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kasia (gość)

Drobny szczegół jednak umknął osobie piszącej owy artykuł... Otóż restauracja Cieszyński Browar Zamkowy, która rzekomo należy do "wygranych", została już bardzo dawno zamknięta....i to w niedługim czasie po emisji Kuchennych Rewolucji...

Trynithy (gość)

Top 10 :-)))) Mysle, ze to wiekszosc, ktora przetrwala lub jeszcze nie padla... Zapomneliscie o super knajpce Bistro Bzik w Katowicach gdzie jako pszowianka wolę jechac niz skorzystac z usług i potraw Szynkku w Pszowie. Zanim cos napiszecie , proponuje udac sie osobiscie, oczywiscie incognito i samemu sprobowac potraw. Kopiuj , wklej nie nadaje Wam wiarygodnosci.

Nienawidzący wsi (gość)

Uwaga na restauracje w Ciągowicach, byłem i zatrułem się tam. Żadnych rewolucji tam nie było.

pis`won (gość)

Fajny program z panią Gessler. Znam niektóre z tych restauracji . Nie oglądam reżimowej przeznaczonej dla osób o jednocyfrowym ilorazie inteligencji.