W piątek 27 kwietnia w Tarnowskich Górach przy ul. Korczaka 21 oficjalnie otwarty zostanie Park trampolin JumpWorld. Obiekt będzie składał się z kilku stref. A już w sobotę 28 kwietnia zaprezentują się na nim bracia Kłeczek znani z programu Mam Talent. Nasi czytelnicy mają szansę zdobyć podwójną wejściówkę.

- Każdy ma swój powód do skakania – znajdź swój! W JumpWorld Tarnowskie Góry wskoczysz na najwyższy poziom dobrej zabawy. To największa powierzchnia trampolin w mieście, a przygotowane atrakcje zapewnią Ci wyjątkowe emocje – reklamuje właściciel.
W JumpWorld Tarnowskie zorganizowano kilka stref. Tak opisuje je właściciel obiektu:

STREFA BASKETU

Wskocz na wyższy poziom koszykówki! Rób wsady, jakich nie powstydziłby się LeBron James czy Blake Griffin. Dzięki trampolinom Twoja gra będzie wyjątkowo efektowna.

ARENA GŁÓWNA

Największa przestrzeń do szaleństwa – proste akrobacje czy zwykłe unoszenie się w powietrzu są tutaj na porządku dziennym. Tutaj nic nie ograniczy Twojej swobody i wyobraźni – nawet ściany, które również są częścią Areny Głównej.

BASEN Z GĄBKAMI
Niezależnie od tego czy kręcisz salta, czy oddajesz się beztroskiej radości ze skoków – w basenie z gąbkami zawsze czeka na Ciebie miękkie lądowanie. Ogromna przestrzeń zapewnia bezpieczeństwo i wyjątkowe wrażenia podczas nurkowania pośród miękkich gąbek.

STREFA SIATKÓWKI

Ścięcia, bloki i wybicia nigdy nie były tak proste i efektowne! Graj, rywalizuj, używaj trampolin i ścian, aby rozegrać wyjątkowy mecz.

STREFA DODGEBALL

Popularny „zbijak” zyskuje nowe, szalone oblicze! Rzuty z wyskoku i uniki po odbiciu od trampoliny to mnóstwo frajdy, której nie można przegapić.

GLADIATORZY

Zabawa daje ogromną ilość emocji, dużo radości i uśmiechu na twarzy uczestników. Walka polega na zrzuceniu przeciwnika do basenu z gąbkami za pomocą piankowej rury. Widzimy się wkrótce…niech wygra lepszy!

STREFA SPIDERMANA

Lubisz wyzwania? Na naszej ścianie Spidermana możesz osiągnąć szczyt i spojrzeć na nasz skoczny świat z góry. Gwarantujemy maksymalną frajdę na końcu – lądowanie w basenie z mięciutkimi gąbkami. Taką przyjemność będziesz chciał powtarzać bez końca!

- Na ww. strefach można zorganizować sobie niezapomniane urodziny, wyjątkowe lekcje WF, imprezy firmowe, a także szybko spalić nawet 1000 kcal w bardzo krótkim czasie na jump fitness lub po prostu przyjść ze znajomymi i poszaleć – podkreśla właściciel.

Dla Czytelników Dziennika Zachodniego JumpWorld Tarnowskie Góry przygotował niespodziankę - podwójną wejściówkę. Jak ją zdobyć? Tego dowiecie się Państwo w jutrzejszym wydaniu DZ Tarnowskie Góry.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!