Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w Tarnowskich Górach. Zobacz WIDEO...

Do zdarzenia doszło w piątek przed 13:00 na ul. Opolskiej w Tarnowskich Górach - całe zdarzenie zostało nagranie przez wideorejestrator samochodowy.

81-latek kierujący oplem corsą potrącił 30-latkę wchodzącą na przejście dla pieszych. Mieszkanka Tarnowskich Górach trafiła do szpitala.
Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. Sprawą zajmuje się teraz policja. Ustalane są dokładne okoliczności zdarzenia, przesłuchany będzie też sprawca i pokrzywdzona.

Nagranie z wypadku zostało opublikowane w serwisie youtube przez serwis tarnowskieg.pl

Zobacz WIDEO z wypadku - kliknij następną stronę.

Moto

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

alf (gość)

Dziadek za kółkiem to jedno, ale wielu pieszych też nie jest bez winy, tylko lezą jak święte krowy ze słuchawkami na mordzie i nawet nie spojrzą, czy coś jedzie, bo gdzieś usłyszeli, że mają zawsze pierwszeństwo. Mało kto jednak pamięta, że pieszy, owszem, ma pierwszeństwo, gdy już znajduje się na jezdni. Drobna różnica.

fridek (gość)

do seba (gość) - ty pacanie to był twój dziadek ?
jak tu mądrze piszą tym pajacom jak skończy 70 lat prawo jazdy powinien oddać do wydziału komunikacji ....

felek (gość)

jestem ciekawy do kiedy ten stary dziad będzie jeszcze prawie zabijał ludzi ????
przecież temu ................... powinni już dawno odebrać prawo jazdy ze względu na wiek !!!!!
no ale jak mamy dwóch wnuków w zarządzie regionalnym partii PIS-du to sprawa zostanie zamieciona pod pis-dowski dywanik
nie wierzycie ???
to się mylicie , prawda jest inna ...

gość (gość)

Wniosek jaki? Stare dziady po 70tce o obniżonej percepcji powinny mieć zakaz prowadzenia pojazdów po drogach publicznych ze względu na stwarzanie zagrożenia i permanentny brak znajomości aktualnych przepisów ruchu drogowego.

seba (gość)

pieszych wtargną to widać nawet się nie rozejrzał osobiście uważam ze na przejściach dla pieszych powinna obowiązywać 1 zasada taka jak na drodze znak stop czyli zatrzymanie upewnienie i dopiero ruszenie a kara taka sama Niezatrzymanie pojazdu w związku ze znakiem B-20 „stop” – 100 zł rozwiąże to z 90% potrąceń na przejściach bo reszta to wina kierowców

Nenka (gość)

Samochód nie zatrzyma się w miejscu , brak wyobraźni pieszych a nie wiek czy brak refleksu. Dodatkowo pieszy wychodzacy z cienia niejest widoczny dla kierowcy. Na szczęście kierowca jechał wolno.

barbara (gość)

zmiany starcze u kierowcow, powoduja niebezpieczne sytuacje na drogach i bedzie coraz gorzej,bo samooceny zero

michł (gość)

potwierdzam,ewidentne wtargnięcie na jezdnię,pojazd wydaje się ze jedzie z prawidłową prędkością,natomiast wiek kierującego wskazuje na ewentualne problemy z szybkością podejmowania decyzji zwanej potocznie refleksem.