Główną bohaterką filmu "Inny świat" jest aktorka danuta Szaflarska Główną bohaterką filmu "Inny świat" jest aktorka danuta Szaflarska

Główną bohaterką filmu "Inny świat" jest aktorka danuta Szaflarska (© ARC)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W Miejskim Ośrodku Kultury w Miasteczku Śląskim znów ekipa "Polski Światłoczułej" pokaże film. Tym razem będzie to dokument "Inny świat", którego główną bohaterką jest aktorka Danuta Szaflarska.

Do Miasteczka Śląskiego 14 marca kolejny raz zawita ekipa projektu „Polska światłoczuła”, który ma ambicje prezentowania filmów w miejscowościach, gdzie nie ma kina. 14 marca o godz. 19 w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. Srebrna 24, tel. 32 288 88 70) zobaczymy film „Inny świat”. To dokument o wybitnej polskiej aktorce Danucie Szaflarskiej (na zdjęciu). Gośćmi specjalnymi będą twórcy Dorota Kędzierzawska i Artur Reinhart. Wstęp wolny, ale trzeba wcześniej w MOK odebrać darmowe wejściówki. Więcej o tym wydarzeniu, filmie i gościach znajdziecie na stronie MOK (TUTAJ)

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!