Drama Zbrosławice - Warta Zawiercie 3:4 ZDJĘCIA

PM
Za nami trzecia kolejka IV ligi (grupa śląska I). W sobotę (24.08.) Drama Zbrosławice podjęła na własnym boisku Wartę Zawiercie. Mecz zakończył się wygraną przyjezdnych.

W sobotę, 24 sierpnia, rozegrana została trzecia kolejka IV ligi (grupa śląska I). LKS Drama Zbrosławice podjęła na własnym boisku Wartę Zawiercie. Przed meczem za faworyta można było uznawać zawiercian. "Zielono-biało-zieloni" zajmowali 6. miejsce w ligowej tabeli. Drama była natomiast na ostatnim miejscu i nie miała na swoim koncie żadnego zwycięstwa.

Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy, którzy prowadzenie objęli już w 2 minucie spotkania. Wynik meczu otworzył Ariel Lindner. W 14 minucie gry było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Łukasz Stolarczyk. Zawiercianom straty udało się zniwelować dopiero w 32 minucie spotkania, gdy bramkę kontaktową zdobył Norbert Bębenek. Do przerwy utrzymał się wynik 2:1.

Drugą połowę lepiej rozpoczęła Warta Zawiercie. W 52 minucie do wyrównania doprowadził Michał Mąka. W 67 minucie gry zawiercianie znaleźli się na prowadzeniu. Tym razem na listę strzelców wpisał się Damian Adamiecki. Odpowiedź Dramy była bardzo szybka. W 71 minucie rezultat wyrównał Tadeusz Urbainczyk. Trzy punkty dla Warty uratował Damian Adamiecki, który bramkę na 4:3 strzelił w 89 minucie spotkania.

Drama Zbrosławice - Warta Zawiercie 3:4