GKS Tychy pokonał w sparingu Ruch Radzionków 3:1

ivan
Damian Jędrusiński, Ekstraklasa.net
Ruch Radzionków przegrał w Tychach sparingowe spotkanie z tamtejszym GKS-em 1:3.

Radzionkowianie prowadzili już od 12 minuty, po bramce Miłosza Przybeckiego. Wszystko zmieniło się dopiero w drugiej części gry. W ciągu 12 minut gospodarze strzelili trzy gole i pewnie pokonali "Cidry".

ŚLEDŹ WSZYSTKIE SPARINGI ŚLĄSKICH DRUŻYN!

GKS Tychy 3-1 Ruch Radzionków
Damian Czupryna w 63, Hubert Jaromin 66-karny, 75 - Miłosz Przybecki 12

GKS Tychy: Kojdecki (30. Matras, 60. Kisiel) – Odrobiński (46. Pęczak), Kopczyk (46. Balul), Masternak, Lesik (46. Łączek) – Feruga (46. Kruczek), Furczyk (46. Orzechowski), Babiarz (46. Czupryna), Jaromin – Bizacki (46. Đurđević) , Kmiecik (46. Stančetić). Trener Adam Nocoń.
Ruch Radzionków: Marcin Suchański (46 Piotr Adamek) - Jacek Wiśniewski (67 Tomasz Rzepka), Tomasz Rzepka (46 Marcin Trzcionka), Kamil Szymura (59 Damian Kaciczak), Marcin Kowalski (46 Piotr Łopuch) - Michał Mak, Piotr Rocki, Vladimír Balát - Miłosz Przybecki (67 Piotr Giel), Piotr Giel (46 Mateusz Cieluch), Dawid Jarka (67 Marcin Kowalski).

Źródło: gkstychy.info.