Górnik Wałbrzych - ŁKS Łódź 2:1

PG; Fot. Dariusz Gdesz
W meczu 1/16 finału Pucharu Polski, drugoligowy Górnik Wałbrzych pokonał na własnym boisku 2:1 pierwszoligowca - ŁKS Łódź. Mecz zaczął się od prowadzenia gości, po golu w 7. min. Stąporskiego. W 40. minucie wyrównał Daniel Zinke, a w 59. min zwycieska bramke strzelił Dariusz Michalak

W Wałbrzychu trwa mecz 1/16 Pucharu Polski pomiędzy tutejszym, drugoligowym Górnikiem a pierwszoligowym ŁKS-em Łódź. Po 7 minutach gry LKS prowadził 1:0. Bramkę strzelił Mateusz Stąporowski.
18. min. - Strzał Sawickiego ponad bramką ŁKS-u
24. min - nadal ŁKS prowadzi 1:0. Pomimo Brzydkiej pogody, na stadionie zjawiło się około 1,5 tys. kibiców , w tym około 100 przyjezdnych. Zółtą kartką ukarany Moszyk
26. min. - Moszyk sama na sam z bramkarzem, ale Wyparło broni i rzut rożny dla Górnika
29. min - kolejny rzut rożny dla Górnika i grostrzał Moszyka obok lewego słupka bramki ŁKS-u
38. min. - rzut rożny dla Górnika. Obrona ŁKS-u wybija pilke w pole
40 min. - Daniel Zinke dostał piłke z głebi pola. Pociągnął prawym skrzydłem i pokonał Wyparłę. Jest 1:1
44. min. - po starciu z jednym z wałbrzyszan na boisku leży Paweł Kaczmarek
46 min - po rzucie rożnym dla Górnika - bombardowanie bramki LKS-u. bezskutecznie
Po 45. minutach rozgrywanego w Wałbrzychu meczu 1/16 finału Pucharu Polski Górnik remisuje z ŁKS-em 1:1. Bramki strzelili: w 7 Po 45. minutach rozgrywanego w Wałbrzychu meczu 1/16 finału Pucharu Polski Górnik remisuje z ŁKS-em 1:1. Bramki strzelili: w 7. min. dla ŁKS-u Mateusz Stąporski i w 40. min. Daniel Zinke.
Zaczęła się już druga połowa spotkania. 47. min - Jaroszewski obronil groźny strzał napastnika ŁKS-u. Po chwili Barsukow faulował Sawickiego i dostał żółtą kartkę
54. min - Gierega mocny strzał z dystansu, tuż ponad bramką Górnika .
59. min - Morawski posłał piłkę w pole karne ŁKS-u, a Dariusz Michalak wpakował pilke do bramki gości i jest 2:1 dla Górnika
62. min- zmiana w ŁKS-ie. Za Konrada Kaczmarka wszedł Jakub Więzik.
67. min - Zinke sam na sam z Wyparłą, ale bramkarz ŁKs-u ubiegł napastnika gornika i wybił piłkę
68. min - Jaroszewski wspaniale broni piekny strzał Stąporskiego.
69. min. - zmiana w Górniku. Za Radziemskiego wszedł Adrian Zielińswki
70. min. - zmiana w LKS-ie. Za Bruda wszedł Sarafiński.
73. min. - zmiana w Górniku. Za Sawickiego wszedł Matuszak
79. min - strzał Znike ponad poprzewczką
80. min. - zmiana w ŁKS-ie. Za Sasina wszedł Golański
86. min - w ostatnich minutach zarysowała się przewaga ŁKS-u
88. min - żółta kartka dla Jaroszewskiego za grę na czas
89.min. - za brutalny faul, żółtą kartkę zobaczył Stąporski