KRÓTKO: Gwarek Tarnowskie Góry przegrał w IV lidze z Pilicą Koniecpol

Piłkarze Gwarka (biało-zielone stroje) grają w kratkę. W ubiegłym tygodniu pokonali Górnika Mysłowice aż 4:1, a wczoraj nie dali rady Pilicy Koniecpol Stanisław Wawszczak
Po ubiegłotygodniowym wysokim zwycięstwie Gwarka Tarnowskie Góry z Górnikiem 09 Mysłowice mieliśmy nadzieję, ze tarnogórzanie przełamali złą passę w IV lidze. Niestety w kolejnej kolejce przegrali w Koniecpolu.

Gwarek Tarnowskie Góry, beniaminek IV ligi śląskiej, doznał 14 października piątej porażki w tym sezonie. Tym razem tarnogórzanie nie dali rady na wyjeździe MLKS-owi Pilica Koniecpol przegrywając 0:1. Bramkę dla gospodarzy strzelił w 27 minucie pierwszej połowy Łukasz Groszek.

Tarnogórzanie zagrali w Koniecpolu w następującym składzie: Masarczyk - Panak, Wujek, Stanicki, Gajda (82' Janusz) - Stolarczyk (60' Brzezina), Majecki, Kozieł, Poloczek (75' Krzęciesa) - Polis (75' Kajda), Urbainczyk

Gwarek ma po 11 kolejkach 14 punktów, które dały mu cztery zwycięstwa i dwa remisy. Tarnogórzanie zajmują 11 miejsce w tabeli IV ligi śląskie grupy pierwsze. Prowadzą z 21 punktami Szombierki Bytom, które w ostatniej kolejce zremisowały 2:2 z Sarmacją Będzin.