Przegląd tygodnia w Tarnowskich Górach, najważniejsze wydarzenia od 4.04 do 10.04.2021, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego

N360
N360
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 4.04 do 10.04.2021
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 4.04 do 10.04.2021 CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Tarnowskich Gór, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 4.04 a 10.04.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Woj. śląskie: Statystyki szczepień w miastach i powiatach. Ile osób zostało już zaszczepionych w woj. śląskim? Zobacz gdzie najwięcej”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Tarnowskie Góry od 4.04 do 10.04.2021: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Woj. śląskie: Statystyki szczepień w miastach i powiatach. Ile osób zostało już zaszczepionych w woj. śląskim? Zobacz gdzie najwięcej

Koronawirus w woj. śląskim. Jakie są dane dot. szczepień? Według danych z 9 kwietnia 2021 w naszym regionie jest 792 tysiące 511 zaszczepionych mieszkańców. W ciągu doby wykonano 31 tysięcy 679 szczepień w całym województwie śląskim. Ile wynosi liczba zaszczepionych w poszczególnych miastach i powiatach województwa śląskiego? Sprawdź! KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ

📢 Zobacz te MEMY! Beka ze Śląska. Z czego śmieją się Internauci w temacie woj. śląskiego? I czy HANYSY potrafią śmiać się z samych siebie?

Najśmieszniejsze MEMY o Śląsku i Ślązakach! Zobaczcie je. Jest coś o godce, zwyczajach, naszych miastach... Czy HANYSY potrafią śmiać się z samych siebie? Oczywiście! Zobaczcie, jak postrzegają Ślązaków w innych regionach kraju. Żarty o Śląsku robią sporą furorę w internecie - zebraliśmy w galerii te najlepsze. Kliknij w "zobacz galerię" i sprawdź.

📢 Tani dom do kupienia w woj. śląskim? Zobacz te oferty z kwietnia 2021! Pochodzą z licytacji komorniczych

TANIE NIERUCHOMOŚCI w Śląskiem. Chcesz kupić dom w woj. śląskim? Sprawdź oferty nieruchomości w woj. śląskim w niższej cenie niż ta, która obowiązuje normalnie na rynku. Licytacje odbywają się praktycznie każdego dnia i to jest niesamowita szansa na własny dach nad głową. Jeżeli więc rozglądasz się za nieruchomością w atrakcyjnej cenie, warto sprawdzić aktualne oferty w naszej galerii.

Tygodniowa prasówka 4.04-10.04.2021 Tarnowskie Góry: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Tarnowskich Górach. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Woj. śląskie: Te miasta są najniebezpieczniejsze w całym regionie! Lista TOP 14. Tutaj miej się na baczności!

NIEBZEPIECZNE MIASTA w woj. śląskim. Tutaj lepiej uważaj! To są najniebezpieczniejsze miasta w regionie - potwierdzają to dane GUS. Stworzyliśmy listę regionów, w których liczba przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu stwierdzonych przez Policję na 1000 mieszkańców jest najwyższa. Kliknij "ZOBACZ GALERIĘ" i poznaj te miasta.

📢 Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Rodzina i przyjaciele żegnają Krzysztofa Krawczyka. Zobacz zdjęcia z pogrzebu Krzysztofa Krawczyka

W bazylice archikatedralnej w Łodzi trwa pogrzeb Krzysztofa Krawczyka, jednego z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Zmarł w łódzkim szpitalu 5 kwietnia, w drugi dzień Wielkanocy. Miał 74 lata. ZDJĘCIA Z CEREMONI POŻEGNANIA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA - KLIKNIJ DALEJ...

📢 Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Rodzina i przyjaciele żegnają Krzysztofa Krawczyka. Zobacz zdjęcia z pogrzebu Krzysztofa Krawczyka

Dzisiaj w Łodzi odbyły się uroczystości pogrzebowe Krzysztofa Krawczyka, jednego z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Zmarł w łódzkim szpitalu 5 kwietnia, w drugi dzień Wielkanocy. Miał 74 lata. ZDJĘCIA Z CEREMONI POŻEGNANIA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA - KLIKNIJ DALEJ...

📢 Koronawirus. W Śląskiem wciąż najgorsza sytuacja! Dużo nowych zakażeń i zgonów. Ile dokładnie w poszczególnych miastach?

Aż 24 856 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 3 686 w woj. śląskim odnotowano w sobotę, 10 kwietnia 2021 roku. Zanotowano również bardzo dużą liczbę zgonów! W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 749 osób, w woj. śląskim - 105. W Śląskiem na kwarantannie przebywa blisko 65 tys. ludzi.

📢 Ważne! Nowe mandaty dla właścicieli psów. Nawet kilkaset złotych kary. Spacer może słono kosztować

Nowe mandaty dla właścicieli psów w 2021 roku. Nowe przepisy wejdą w życie 10 kwietnia. Od tego dnia miłośnicy czworonogów muszą mieć się na baczności, ponieważ policjanci będą karać osoby spacerujące z psami w mieście, jak i właścicieli psów podwórkowych.

📢 Andrzej Duda pokazał, jak rozmawiać przez telefon w reżimie sanitarnym? Internauci kpią - zobacz te MEMY

Prezydent rozmawiał z królem Jordanii Abdullahem II. Rozmowa, którą pochwaliła się Kancelaria Prezydenta, została wzięta pod lupę przez internautów. W sieci pojawiły się głosy, iż prezydent miał rozmawiać przez niepodłączony do sieci telefon. Jak wytłumaczył rzecznik głowy państwa Błażej Spychalski - to fake news. Po całej sytuacji pozostały jednak memy. Zobacz najlepsze z nich w galerii zdjęć.

📢 COVID-19 w Śląskiem. Gdzie sytuacja jest najtrudniejsza? Sprawdź wskaźnik zakażeń w swoim mieście i powiecie

COVID-19 w Śląskiem. Biorąc pod uwagę 13 miast i powiatów z najwyższym wskaźnikiem nowych zakażeń w Polsce - aż 9 z nich to lokalizacje z woj. śląskiego! Nie bez kozery od kilkunastu dni to właśnie w woj. śląskim jest najwięcej nowych zakażeń. Podczas dni świątecznych te liczby zachorowań bardzo spadły - z uwagi na mniejszą liczbę wykonywanych testów. Od wczoraj jednak rosną.

📢 Gdzie na wycieczkę w woj. śląskim i jego okolicy? Tam dojedziesz w godzinę! Sprawdź TOP 10

TURYSTYKA. Zobaczcie najlepsze miejsca na szybką wycieczkę w w woj. śląskim! Wystarczy jeden ciepły i słoneczny dzień, aby na kilka godzin przenieść się w piękne miejsce. Szkoda siedzieć w mieszkaniu w dzień wolny od pracy. W województwie śląskim nie brakuje miejsc, w których można przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Zobaczcie nasze propozycję na wycieczkę. Dojazd nie zajmie wam z serca aglomeracji więcej niż godzinę.

📢 COVID-19 w woj. śląskim. Wciąż dużo zgonów! Liczba zakażeń znów wzrasta. Zobacz, ile w Twoim mieście

PANDEMIA. W piątek, 9 kwietnia 2021 mamy 28 487 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, z czego 4 686 w woj. śląskim. W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 768 osób. Jest to mniej niż dzień wcześniej (954), ale i tak sporo powyżej średniej.

📢 W końcu jest praca! Tak wielu ofert nie było od początku pandemii

W marcu zwiększyła się liczba ofert pracy na większości stanowisk, m.in. dla pracowników z branży budowlanej, nieruchomości, logistyki, transportu czy IT. Jak rozkładają się oferty pracy podczas pandemii? W których miastach jest najwięcej wakatów? Przedstawiamy dane na temat dostępnych ogłoszeń o pracę.

📢 Ile zarabia kasjer, a ile sprzedawca? Oto zestawienie płac w 18 znanych zawodach

Na jaką pensję może liczyć pracownik sklepu, magazynu lub fabryki? Ile zarabiają pracownicy wykwalifikowani, a jak plasują się wynagrodzenia na recepcji? Przedstawiamy zarobki pracowników szeregowych.

📢 Pow. tarnogórski w Street View! Kamery Google uchwyciły m.in. mieszkańców Kalet, Radzionkowa czy Tworoga

Google Street View w pow. tarnogórskim! Przeglądacie usługę Street View od Google Maps? Wybraliśmy się dla Was w podróż po powiecie tarnogórskim. Jak zobaczycie, nie wszystko jest idealne. Różne dziwne rzeczy przedostały się przez czujne oczy wujka Google. Zobaczcie, co można znaleźć spacerując po wirtualnych ulicach . Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.

📢 Tesco zwalnia pracowników m.in. z Tarnowskich Gór. Zamkniętych zostanie 6 sklepów tej sieci. To wynik przejęcia sieci Tesco przez Netto

Zwolnienia grupowe w Tesco obejmą również pracowników ze Śląska. W planach sieci jest likwidacji 6 sklepów Tesco Polska. Pracę straci łącznie około 300 pracowników, w tym likwidowanego sklepu w Tarnowskich Górach. Trwają konsultacje ze związkami zawodowymi. Przypomnijmy, że w marcu spółka Tesco Polska stało się częścią Salling Group A/S, właściciela sieci handlowej Netto. W związku z tą zmianą spółka ogłosiła restrukturyzację swoich struktur.

📢 Zaprojektuj własnego gwarka. Trwa konkurs organizowany przez władze Tarnowskich Gór

Władze Tarnowskich Gór zorganizowały kolejny konkurs. Tym razem trzeba przygotować model rzeźby postaci gwarka, która pod koniec tego roku stanie w dzielnicy Strzybnica. Będzie to już dziewiąta figura w mieście. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja.

📢 Koronawirus w woj. śląskim. Olbrzymi wzrost nowych zakażeń! Jest rekord zgonów

Aż 27 887 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 4 880 w woj. śląskim odnotowano w czwartek, 8 kwietnia 2021 roku. W całym kraju na CoViD-19 zmarło aż 954 osób, w woj. śląskim - 141. I jest to niestety rekordowa ilość. Aż tak wielu zgonów jednego dnia, nie było wcześniej w Polsce! Wcześniej, najwięcej osób zmarło 31 marca 2021 - 653, teraz aż 954 osoby!

📢 COVID - 19 w Śląskiem. Gdzie śmiertelność jest najwyższa? Sprawdź najnowsze dane z poszczególnych miast

ŚLĄKSIE - śmiertelność na COVID-19. Biorąc pod uwagę ostatnie dwa tygodnie - to największa w Polsce! w przeciągu ostatnich 14 dni, w woj. śląskim zmarło aż 675 osób! Na miejscu drugim jest woj. mazowieckie - z liczbą 666. Ile osób zmarło w poszczególnych miastach w regionie? Gdzie najwięcej a gdzie najmniej?

📢 W Tarnowskich Górach zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba została ranna

Zderzenie ciężarówki i dwóch samochodów w Tarnowskich Górach. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu obwodnicy z ulicą Opatowicką. Jedna osoba została ranna. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają tarnogórscy śledczy.

ZOBACZ KONIECZNIE

Pierwsza Komunia Święta

Rząd przyspiesza luzowanie obostrzeń

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie