Redakcja naszemiasto.pl w woj. śląskim - skontaktuj się z nami!

redakcja
W serwisie naszemiasto.pl znajdziesz ciekawe wiadomości lokalne z ponad 500 miast i 16 regionów Polski, w tym z woj. śląskiego. Właścicielem portali jest Grupa Polska Press, jeden z największych wydawców w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Sprawdź, jak się skontaktować z redakcją naszemiasto.pl?

Nasi reporterzy działają na terenie całego województwa śląskiego. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nie tylko dostarczamy informacji, ale także interweniujemy w Waszych sprawach.


CZEKAMY NA INFORMACJE OD WAS, ZDJĘCIA, FILMY

mail: naszemiasto@dz.com.pl


Redakcja naszemiasto.pl - województwo śląskie

Katowice

Justyna Przybytek - Pawlik* tel. 502 499 961

  • j.przybytek@dz.com.pl

Tychy

Jola Pierończyk* tel. 797 001 085

  • j.pieronczyk@dz.com.pl

Chorzów i Świętochłowice

Olga Krzyżyk* tel. 797 001 098

  • o.krzyzyk@dz.com.pl

Bytom i Tarnowskie Góry

Szymon Bijak* tel. 501 435 319

  • sz.bijak@dz.com.pl

Sosnowiec i Jaworzno

Kacper Jurkiewicz* tel. 797 001 088

  • k.jurkiewicz@dz.com.pl

Dąbrowa Górnicza i Będzin

Piotr Sobierajski* tel. 797 001 077

  • p.sobierajski@dz.com.pl

Rybnik

Aleksander Król* tel. 797 001 078

  • a.krol@dz.com.pl

Jastrzębie-Zdrój

Jacek Bombor* tel. 502 499 269

  • j.bombor@dz.com.pl

Żory i Wodzisław Śląski

Arkadiusz Biernat* tel. 797 607 844

  • a.biernat@dz.com.pl

Bielsko-Biała

Łukasz Klimaniec* tel. 797 001 080

  • l.klimaniec@dz.com.pl

Żywiec

Jacek Drost* tel. 502 499 263

  • j.drost@dz.com.pl

Częstochowa

Bartłomiej Romanek* tel. 502 499 552

  • b.romanek@dz.com.pl

Lubliniec i Kłobuck

Piotr Ciastek* tel. 797 001 092

  • p.ciastek@dz.com.pl

Myszków

Janusz Strzelczyk* tel. 502 499 247

  • j. strzelczyk@dz.com.pl

PATRONATY

  • Konrad Zalas
  • tel. 502 449 955
  • konrad.zalas@polskapress.pl

Lokalna reklama, marketing i ogłoszenia

MARKETING

  • Bielsko, Częstochowa, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Zabrze, Zawiercie, Myszków
    Iwona Radwan 797 602 035, iwona.radwan@polsparess.pl
  • Pozostałe miasta: Anna Gałuszka 502 499 257, anna.galuszka@polskapress.pl

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT

Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl

PROJEKTY SPECJALNE

Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl
Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY PORTALI NASZEMIASTO.PL

  • Maciej Gładysiewicz
  • tel. 697 770 201
  • maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

Sekretarz redakcji naszemiasto.pl

  • Mariola Szczyrba
  • tel. 519 503 539
  • mariola.szczyrba@polskapress.pl

Wydawca centralny naszemiasto.pl

  • Sonia Tulczyńska-Starnawska
  • tel. 500 324 184
  • sonia.tulczynska@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT

  • Marcin Monik
  • marcin.monik@polskapress.pl

MARKETING

  • Przemysław Popowski
  • przemysław.popowski@polskapress.pl

BIURO REKLAMY

Team Leader

  • Ewa Badowicz
  • tel. 698 635 707
  • ewa.badowicz@polskapress.pl

Head Group Manager

  • Artur Mielcarek
  • tel. 502 499 945
  • artur.mielcarek@polskapress.pl

Jak zmieniły się tendencje zakupowe w czasie pandemii?

Wideo

Materiał oryginalny: Redakcja naszemiasto.pl w woj. śląskim - skontaktuj się z nami! - śląskie Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie