Ruch Radzionków pokonał Milenium Wojkowice 3:1

(mz)
Piłkarze Ruchu (ciemne stroje) nie mieli łatwej przeprawy w pojedynku z teoretycznie słabszym Milenium.
Trzy bramki Marka Sukera przesądziły o sobotnim zwycięstwie Ruchu Radzionków w meczu z Milenium Wojkowice. "Cidry" wygrały u siebie 3:1 i zrównały się punktami z prowadzącym w czwartoligowej tabeli Źródłem Kromołów.

Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy, którzy już od 6. minuty prowadzili po pierwszym golu Sukera. W 27. minucie ten sam zawodnik mógł podwyższyć na 2:0, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Za to chwilę później wyrównującą bramkę strzeliło Milenium. Jacka Jankowskiego pokonał Łukasz Burczyk. Ruch dążył do zdobycia drugiego gola, ale nie potrafił sforsować skutecznej defensywy rywali. Do 68. minuty. Wtedy swojego drugiego gola zdobył Suker. A osiem minut przed końcem spotkania, snajper Ruchu przypieczętował zwycięstwo swojego zespołu. - Marek mógł zdobyć w tym meczu przynajmniej pięć bramek. Cieszymy się jednak z trzech i mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach ten zawodnik będzie trafiał do siatki równie regularnie - liczy trener Ruchu Rafał Górak.

Ruch Radzionków - Milenium Wojkowice 3:1

Bramki dla Ruchu: Marek Suker (6., 68., 82.).

Ruch: Jankowski - Sobala, Komar, Mitura, Mosler - Domański, Rzepecki, Rudyk (75. Krzęciesa), Iwan (70. Kozieł) - Skowronek (60. Sokolik), Suker (87. Wiklak).