Kadetki Gwiazdy Tarnowskie Góry zdobyły brązowy medal na Mistrzostwach Śląska w siatkówce

SZEN
Drużyna kadetek tarnogórskiej Gwiazdy zajęła trzecie miejsce w turnieju finałowym mistrzostw Śląska zdobywając tym samym brązowy medal. Turniej odbył się na przełomie lutego i marca.

Nasze siatkarki w drodze do podium pokonały KPKS Halembę 3:0, potem przegrały z MKS Dąbrowa Górnicza 2:3, a w pojedynku o brąz pokonały MOSM Tychy 3:0. Mistrzem został MKS. Dodatkową nagrodą dla tarnogórskich siatkarek jest jednoczesna kwalifikacja do finałów mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 23-25 marca w Łodzi.