Kadra Śródmieścia wygrała turniej tenisa stołowego w Spartakiadzie Tarnowskich Gór

WAW
W minioną sobotę w sali Gimnazjum Sportowego nr 2 w Tarnowskich Górach rozegrano turniej tenisa stołowego zaliczany do punktacji XVII Spartakiady mieszkańców dzielnic stolicy powiatu.

Po raz kolejny mistrzami Spartakiady w tenisie stołowym zostali pingpongiści Śródmieścia – Centrum występujący w składzie Bogusław Skop, Bogdan Adamus, Janusz Parkitny i Karol Wilk. Pokonali oni w finale Bobrowniki Śl. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Starych Tarnowic. Po sześciu konkurencjach w klasyfikacji ogólnej spartakiady prowadzą Bobrowniki 56 pkt., przed Starymi Tarnowicami 50 pkt. i Śródmieściem - Centrum 49 pkt. Do rozegrania pozostały jeszcze szachy i siatkówka halowa.