18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

KRÓTKO: Koszykarze z Tarnowskich Gór graja w kolejnej edycji Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykarzy

Tarnogórscy koszykarze znów walczą Rudzkiej Amatorskiej Lidze Koszykówki. Nasi w ostatnim meczu ulegli gospodarzom.

Kopuła TG TEAM Tarnowskie Góry uległ Drim Tim Ruda Śl. 80:49 (15:22, 18:15, 29:5, 18:7) w meczu XI kolejki I ligi Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Nasi koszykarze, którzy w poprzednim meczu pokonali lidera tabeli, tym razem zagrali słabe spotkanie.

Po pierwszej wygranej kwarcie utrzymali jeszcze do końca pierwszej połowy czteropunktowe prowadzenie. Niestety, w trzeciej kwarcie tarnogórzanie nie potrafili zatrzymać grających mocnym pressingiem przeciwników, a na dodatek zagubili swoją dotychczasową skuteczność rzutową. Dyskusje z sędziami dopełniły obrazu tej kwarty, a wysokie prowadzenie przeciwników, odebrały naszym graczom nadzieje na korzystny wynik.

- Nasz zespół zagrał osłabiony brakiem Dawida Stroby i Łukasz Dudy. Mimo to, cóż, ten mecz nam nie wyszedł. Naszym celem są play-offy i jest to cel realny – komentował Łukasz Przybyłek, kapitan TG TEAM. Aktualnie nasi zajmują 9. miejsce w tabeli na 11. zespołów.

KOPUŁA TG TEAM: Adam Sztukowski (10 pkt.), Łukasz Przybyłek (17), Wojciech Kampa (8), Sylwester Studziński (3), Adam Garbacz (2), Rafał Łukomski, Mikołaj Parkietny (6), Marcin Wojtynek, Bartosz Polak (3).