KRÓTKO: Turniej Judo o Puchar Burmistrza Tarnowskich Gór wygrali gospodarze

WAW
Trener Tadeusz Wójcik z młodymi zawodnikami Ahinsy
Trener Tadeusz Wójcik z młodymi zawodnikami Ahinsy Krzysztof Szendzielorz
W minioną sobotę w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnowskich Górach zorganizowano kolejny już Turniej Judo o Puchar Burmistrza Miasta. Wygrali je tarnogórzanie.

W punktacji drużynowej wygrała UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry zdobywając 47,5 pkt., drugie miejsce zajęli Budowlani Sosnowiec, a trzecie UKS Dojo Piekary Śląskie. Kolejne miejsca zajęły drużyny dżudoków UKS „48” Częstochowa, AZS Gliwice i Pałacu Młodzieży Katowice. Indywidualnie swoje wagi wygrali Agata Binek, Jakub Binek, Karolina Cichy, Szymon Kosmol, Jakub Paluch, Monika Rduch, Łukasz Szołtysik, Małgorzata Woś i Wiktor Żmijewski. W zawodach startowali zawodnicy roczników 1999 i młodsi.